24.6.2017

 

Čáp hodoval na louce a my o něco později na jahodách.

 

 

Výlet 19.6.2017 byl do Karlovy Studánky, přes Malou Morávku.

 

 

Páníčkové se od svých miláčků moc neliší

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bruntálské městské slavnosti 18. června 2017

 

Stává se často, že si naplánujeme nějakou akci venku a nepřeje nám počasí. Třídenní oslavy nám začaly deštěm, ale pak se počasí umoudřilo. Celé tři dny bylo na co koukat, byli zde sportovci, tanečníci, divadlo, zpěváci a spousta dalších akcí. Policie dohlížela na pořádek a hasiči dávali pozor, aby nám neshořely stánky s dobrotama. Byli jsme rádi, že mohli odpočívat a nemuseli nikde zasahovat.   

 

 

 

 

 

 

Vítání jara  6. května 2017

 

Letošní Vítání jara se opět vydařilo. Pěkné počasí, motorkáři se sjeli ve velkém počtu. Spousta dobrého jídla a pití, které přišli sníst fanoušci motorkářů i moje maličkost.

 

 

 

 

 

Oslavy 1. května 2017

 

Moc jsme nevěřili, že bude hezky a počasí nás příjemně překvapilo. Ještěže nikdo nemůže podplatit počasí, nebo mu nařídit jak se má zrovna chovat.  Oslavy 1. Máje se vydařily a vystoupení dětí bylo krásné. Na ukázku pár fotografií.

 

 

 

 

Náš první jarní den

 

Naše první fotografie jsou z 27.03.2017. Venku bylo nádherných 17°C ideál na kolo. Podařilo se nám vyfotit Praděd z obrovské vzdálenosti a je vidět i sníh. Také jsme procházkovali na Uhlířském vrchu.

 

 

 

Postesknutí

 

Poslední týden v březnu nám přálo počasí a tak jsme výletovali na kole. Máme zatím ještě nádherné lesy, ale zjišťujeme, že ubývají a to velkým tempem. Tam kde jsme loni chodili na hřiby, už lesy nejsou, jen planina. Takto zničili už tři naše místa. Na vině je kůrovec, říkají, ale není to pravda. Na vině jsou lidé chtiví peněz. Připomíná to drancování pralesa o kterém se neustále mluví a heslo „Po nás potopa“.