Fotogalerie 2016

 

 

Skvělý den

 

Když se ráno probudíme a jsme schopní vstát z postele, ještě k tomu svítí sluníčko, tak si zajedeme na „Hvězdu“ do Karlové Studánky dát něco dobrého k obědu. Na zpáteční cestě koukneme do lesa na nějaký hříbek a už nám nic nechybí. Další skvělý den, který přeji všem.

 

 

 

                             

 

 

Sluníčkový den

 

Důchodcům dovolená už nikdy nekončí a tak jsme jeli s malým vnukem na výlet za Ostravu do Doubravy, kde mají nádherný DinoPark. Věděli jsme, že něco takového je, ale jen z doslechu. Přivítala nás usměvavá slečna viz foto. Dinosauři nás vylekali nejen řevem, ale i pohybem. Pokud neradi chodíte, je k mání vláček, který Vás zdarma povozí. Byl to příjemně strávený den.  Na ukázku pár fotografií.  

 

 

 

                             

 

 

 

              

 

Červenec 2016

 

 

Dovolená u rybníka „ Chyť a pusť “

 

 

 

V rodině máme rybáře, tak jsme dovolenkovali u vody. Je to pro lidi co nepotřebují komfort, ale velkou vzdálenost od lidí a civilizačního ruchu. Všichni byli rádi, že něco ulovili a já zase, že je opět všechny pustili. Jsem milovníkem zvířat.

Tyto fotografie jsou určeny pro  známé a všechny co zajímá pobyt v přírodě bez lidí, elektřiny, televize, rádia, internetu, vodovodního kohoutku, sklokeramické desky, splachovacího WC, čistících prostředků, desinfekcí, holicích strojků a parfémů. Ráno vstaneme, šup do tepláků a vaříme kafe. Chlapi už mají políčeno na ryby a my ženský, lenošíme až do oběda. Uvaříme na vařiči, nebo na grilu nějakou rychlovku a všem chutná jako v hotelu. Po obědě kafe, pivko, štamprle a je nám blaze. Žádné stlaní, utírání prachu a podobné domácí práce. Úplný ráj na zemi pro ženy. Mužů se to netýká, ti mají ráj na zemi pořád.

Doporučuji všem, co mají bolení hlavy a dalších údů, nechť to někdy vyzkouší místo přelidněných pláží a kempů.

 

 

 

 

 

 

 

Zde vidíte návštěvu, složenou z drobného krásného hmyzu a zatoulaného holuba.

 

 

 

 

 

                               

 

 

Vítání jara květen 2016

 

 

 

Letošní „vítání jara“ nám zpříjemnilo nádherné počasí. Sjelo se přes 600 motorkářů na krásných a zajímavých motorkách. Nám všem z toho koukání vyhládlo a stánkaři s občerstvením měli plné ruce práce. Nemohu opomenout rocové skupiny, které vše doprovázeli až do večera.